На Прикарпатті 4 міста будуть брати участь у канадському Проекті ПРОМІС. ФОТО

18 грудня у м. Івано-Франківську Проект міжнародної технічної допомоги “Партнерство для розвитку міста” (Проект ПРОМІС) підписав меморандум про співпрацю з Івано-Франківською ОДА та Івано-Франківською обласною радою, а також 4-ма містами-партнерами – Івано-Франківськ, Яремче, Долина та Коломия.

Нагадаємо, Івано-Франківська область є однією з чотирьох пілотних регіонів, в яких запрацює Проект ПРОМІС.

“Івано-Франківщина дуже цікавий регіон, який має хорошу динаміку розвитку та великі перспективи. Ми побували у всіх містах, з якими плануємо працювати і ми впевнені, що саме така співпраця  буде позитивно впливати на просування демократії та економічного розвитку на місцевому рівні, створення сприятливого середовища для ведення малого та середнього бізнесу. Основна мета – спільно напрацювати завдання та напрямки, які будуть позитивно сприяти розвитку регіону в процесі децентралізації”, – зазначила Кейді Ворд, головний радник з питання врядування у Проекті ПРОМІС.  

Основна мета – запровадження моделі «відкритого уряду» та забезпечення прозорості і ефективності прийняття рішень органами місцевого самоврядування. Допомога органам місцевого самоврядування у створенні моделі «відкритого уряду», запровадженні прозорого та колективного процесу прийняття рішень, який дозволяє зацікавленим сторонам (організаціям громадянського суспільства, засобам масової інформації, представникам приватного сектору та громадянам) брати активнішу участь у формуванні та впровадженні стратегій і програм місцевого розвитку, розробці місцевих рішень, спрямованих на розбудову територіальних громад.

   “Наша область є одна з чотирьох областей Україні та єдина область на Західній Україні, яку обрав канадський уряд та наші партнери з Проекту ПРОМІС. Це для нас дуже важливо, оскільки саме це є оцінка перспективи та можливостей розвитку Івано-Франківщини” – зауважив голова Івано-Франківської обласної Ради Олександр Сич.  

Проект також має на меті поліпшення співпраці місцевих, регіональних і центральних органів влади у сфері децентралізації та міжвідомчої співпраці.

“У нашому Проекті є експерти та знавці, які фахово працюють у різних сферах, у нас є досвід реалізації таких проектів у Канаді і ми готові цими знаннями поділитися. Впевнений, що Прикарпаття стане прикладом у процесі розвитку для всієї України” – повідомив директор Проекту ПРОМІС Олександр Кучеренко.  

 

1 коментар

  • Грантоїди вже облизуються і прикидають, скільки зможуть “розписати” грошей по паперах і сховати у власних кишенях.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті оголошено штормове попередження
Наступна : У Франківську підприємцю, на котрого напали невідомі у масках, нанесли тілесні ушкодження

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×