На підприємстві “Водоекотехпром” та у помешканні директора Миколи Саєвича поліція проводить обшук

Сьогодні вранці у місцевих ЗМІ з’явилась інформація про обшук у приміщенні комунального підприємства “Івано-Франківськводоекотехпром”. При цьому представники Національної поліції проводять слідчі дії і у помешканні керівника підприємства Миколи Саєвича.

За поередньою інформацію, правоохоронців цікавить документація стосовно кредитних коштів, які підприємство отримало від Світового банку, передає Станіславське ТБ.

Кілька хвилин тому, повідомленням у мережі Фейсбук, міський голова Руслан Марцінків підтвердив інформацію про обшуки.

“Сьогодні зранку на комунальному підприємстві “Водоекотехпром” почалися обшуки. Представники Національної поліції навідалися й додому до директора “Водоекотехпрому” Миколи Саєвича.Свого часу “Водоекотехпром” отримав позику від Світового банку в розмірі 10,9 мільйонів доларів США для покращення якості питної води та очищення каналізації. Пам’ятаю, як Микола Броніславович писав подання на заступника міністра з питань євроінтеграції (він виступав координатором проекту) в Генеральну прокуратуру. Прокуратура мала звернути увагу на дії, координатора, який блокував розрахунки за контрактами, а відтак підприємство протермінувало оплату та вчасно не виконало свої зобов’язання. Тоді питання вирішилося завдяки втручанню Світового банку. Чи треба пов’язувати ці дві події, вирішувати кожному особисто”, – йдеться у повідомленні.

Попри те, мер натякнув, що подібні дії є можливим тиском на нього, через висловлювання проти підвищення тарифів.

“Нещодавно я брав участь у зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з міськими головами з питань розвитку місцевого самоврядування у Києві. Під час зустрічі висловив свою чітку позицію та думку мешканців нашого міста стосовно планового підвищення тарифів. На жаль, що я був єдиним міським головою, який підняв це питання… Чому я згадую про це, тому що як міський голова буду дбати про місто та відстоювати інтереси іванофранківців, навіть попри можливий тиск”, – додає міський голова. 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : З’явилося відео як на сесії Калуської міської ради варта привселюдно затримала учасника АТО. ВІДЕО
Наступна : Румунська лікарня передала гуманітарну допомогу на Прикарпаття

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×