На Надвірнянщині зволікають з ремонтом доріг. Можливі акції масового протесту

У Надвірнянському районі склалась вкрай критична ситуація зі станом доріг. Про це повідомив голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз, стверджуючи, що в районі зволікають з ремонтом доріг. З такою проблемою голова РДА звернувся до керівництва ТОВ «ВІТА Констракшн» з проханням у терміновому порядку розпочати виконання робіт із ремонту зазначених доріг, передає Станіславське ТБ.

(Ред. – далі з тексту звернення):

Протягом 2015 року громади сіл Пнів, Пасічна, Зелена, Бистриця, Битків, Парище, Гаврилівка неодноразово перекривали дороги, в знак протесту, щодо незадовільного стану автошляхів у даних напрямках.
У випадку не проведення ремонтних робіт, громади району обіцяють вдатися до радикальних дій.

Перекриття дороги Надвірна-Бистриця, у випадку не проведення ремонтних робіт, планується у с. Пасічна в жовтні 2015 року.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.07.2015 року № 824-р «Про внесення змін до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись у 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку на ремонт доріг загального користування місцевого значення передбачено кошти на ремонт доріг, зокрема:
– Яблунів – Делятин км 0+000-км 17+820-33+320– 1800,0 тис. грн.
– Надвірна – Бистриця км 0+000 – км 39+900 – 1800,0 тис. грн.
– Битків – Білозорина км 0+00-11+200 – 500,0 тис. грн.
– Тлумач – Лісна Тарновиця км 31-566-47+016 – 2000,0
– Надвірна – Пасічна (вул. Грушевського в м. Надвірна) – 1900,0 тис. грн.

Місцевими радами району прийнято рішення про співфінансування ремонту доріг із місцевих бюджетів у розмірі 10%.

Підприємство ТОВ «ВІТА Контстракшн» взяло участь у тендері і визнано переможцем на виконання робіт із ремонту вищевказаних доріг. Службою автомобільних доріг в Івано-Франківській області акцептовано тендерні пропозиції.

Виходячи із вище наведеного звертаємось до керівництва ТОВ «ВІТА Констракшн» з проханням у терміновому порядку розпочати виконання робіт із ремонту зазначених доріг.

Зволікання із виконанням може призвести до соціальної напруженості у районі, акцій масових протестів.

Погодні умови ще сприяють проведенню ремонтних робіт. В кінці жовтня у листопаді можливе їх погіршення, що не дасть змогу виконувати роботи і є загроза не освоєння коштів і відповідно повернення їх назад у Державний бюджет.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : За використання бренду поліції під час агітації Чорноус Володимир може бути притягнутий до юридичної відповідальності
Наступна : Як молодята “Тверезого весілля” у Франківську готуються до свята. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×