На могилі Стапана Бандери у Мюнхені планують встановити відеоспостереження

Рідні провідника ОУН Степана Бандери планують встановити відеоспостереження на його могилі в Мюнхені. До цього спонукало чергове осквернення поховання лідера українських націоналістів середини ХХ століття.


Нещодавно білий мармуровий хрест на могилі Бандери з обох боків розмалювали червоною фарбою. Значної шкоди вандали не завдали. Фарбу відмили фактично одразу. Хуліганів поліція не знайшла, тож родина Бандери планує встановити на могилі відеоспостереження і сигналізацію.

«Я буду тепер говорити з підприємством, яке займається алармом і камерами, щоби вони мені виставили кошторис, скільки буде коштувати такий захід. І тоді ми рішимо від Українського інституту освітньої політики, щоби вбудувати там аларм, який би відстрашував цих людей від тої ганебної праці, яку вони роблять на могилі Степана Бандери», – розповів зять Бандери Андрій Куцан.

За його словами, для цього потрібне розпорядження поліції, а це проблематично через захист персональних даних відвідувачів цвинтаря.

Нагадаємо, це вже третій випадок вандалізму на могилі Степана Бандери за останній рік. Минулого літа зловмисники скинули хрест і намагалися розкопати могилу.

zaxid.net

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наступна : В Україні скоротилась заборгованість за послуги ЖКХ

Про автора

Вхід

Зареєструватися
×