На Лисецькому полігоні збудують перший на Прикарпатті гарнізонний храм

У суботу, 16 січня, на Лисецькому полігоні освячено хрест на місці будівництва першого на Прикарпатті гарнізонного храму. Чин освячення здійснив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир.

Разом з Митрополитом молились: Синкел у справах духовенства Івано-Франківської Архієпархії митр. прот. Олег Каськів, декан Лисецького протопресвітеріату митр. прот. Олег Качмарський, координатор військових капеланів о. Роман Залеський, капелан о. Федір Бойко. Також на непересічну подію зійшлось чимало людей, військовослужбовців Національної гвардії, на чолі з генерал-лейтенантом п. Миколою Баланом, передає Станіславське ТБ з посиланням на прес-службу Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.

У своєму слові Митрополит Володимир висловив радість із того, що вперше на Прикарпатті постане храм для українських військовослужбовців. «Ми радо вітали ту думку, щоби відродити тут храм», – зазначив Владика, адже нова церква постане на тому місці, де вже незапам’ятних часів, була колись святиня.

 

«Коли Господь буде опікуватись Вами, будуть щасливі усі люди, бо матимуть певність, що їх добре охороняють», –звернувся Архієрей до присутніх військовослужбовців. Крім того, Кир Володимир поділився своїми спогадами, адже і він свого часу мав нагоду перебувати на цьому полігоні.

На завершення урочистостей Владика подякував усім, хто спричинився до того, щоб віднайти це місце, а також висловив побажання, щоб усі з великою ревністю та запалом взялися до зведення першої на Прикарпатті гарнізонної церкви.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Як виглядав Піп Іван у першій половині ХХ століття. ФОТО
Наступна : На Івано-Франківщині трапився черговий наїзд на велосипедиста

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×