На Львівщині тривають міжнародні навчання рятувальників (Фотофакт)

24 вересня, у фінальний день міжнародних навчань з ліквідації надзвичайних ситуацій “Україна-2015”, команди продемонстрували навички реагувати на різного роду надзвичайні ситуації.

Змагання відбуваються на території промислового підприємства “Екотрансенерго” (Львівська область), інформує прес-служба ДСНС в Україні. 

Згідно з тактичним задумом, в одному із населених пунктів Львівської області виникла техногенна катастрофа: внаслідок вибуху на промисловому підприємстві відбулося руйнування будівель і споруд, виникли пожежі в будівлях та на прилеглій території, на промисловому хімічному майданчику підприємства сталася аварія з витоком аміаку, під завалами зруйнованої будівлі опинилися люди.

Під час рятувальної операції команди-учасники проводили комплексну розвідку зони надзвичайної ситуації із залученням авіаційних та наземних засобів. Здійснювалися аварійно-рятувальні та інші невідкладні роботи з пошуку людей під завалами, під час яких демонструвалася робота кінологічних підрозділів, медичних бригад і розрахунків Державної служби медицини катастроф, психологів ДСНС.

Крім того, відпрацьовувалися дії піротехнічних підрозділів щодо перевірки місцевості на наявність вибухонебезпечних предметів та проводилася ліквідація умовної пожежі у природних екосистемах.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Військкомат звинуватили у безвідповідальності: вчора замість тіла Олега Басараба привезли невідомого солдата
Наступна : Кандидат в мери Кулинич: Я боюсь за свою родину

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×