На Косівщині відбувся семінар-навчаня для працівників центру зайнятості.ФОТО

2 вересня Косівським районним центром зайнятості спільно з управлінням праці і соціального захисту населення Косівської райдержадміністрації проведено семінар-навчання для фахівців центру зайнятості з порядку надання житлових субсидій.

Під час семінару обговорювались питання щодо змін до порядку надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, пропозиції щодо вдосконалення соціальних нормативів, а також технічні особливості здійснення обміну інформацією з Державною фіскальною службою і Пенсійним фондом для призначення житлових субсидій.

Акцентовано увагу присутніх, що зміни до чинного порядку надання житлових субсидій набули чинності з 1 травня цього року і вже у квітні, разом з платіжними квитанціями за житлово-комунальні послуги, кожне домогосподарство отримало бланки документів для оформлення субсидій. Доставка спрощеної заявки та декларації для отримання субсидії буде здійснюватися через організації, які надають житлово-комунальні послуги. Додатково буде роздана інструкція про те, як правильно заповнювати заяву та декларацію. Це дозволить кожному бажаючому самостійно заповнити документи, при цьому за кожним абонентом залишається право вибору щодо способу звернення – подати ці документи безпосередньо до управління соціального захисту населення за місцем проживання, або ж надіслати їх поштою.

  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Також наголошено, що скасовано всі обмеження щодо майнового стану осіб, які звертаються за призначенням субсидій, а саме – стосовно наявності у володінні членів домогосподарства більше одного житлового приміщення, транспортного засобу. Єдиним обмеженням для призначення житлової субсидії стане здійснення у попередньому календарному році одноразової дороговартісної покупки (на суму понад 50 тис. гривень).

Як відомо, дану інформацію фахівці центру зайнятості зможуть використовувати для роз’яснення безробітним порядку надання житлових субсидій під час проведення групових заходів та індивідуальних прийомів.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Коломиї невідомі обписали історичні будівлі лайливими словами про Путіна
Наступна : 115 тисяч гривень на сайт для Облдержадміністрації Франківська

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×