На Косівщині відбувся інтерактивний захід “Бібліотека живої книги. Історія мого успіху”. ФОТО

Вчора, 16 березня, Косівським районним центром зайнятості було проведено інтерактивний захід «Бібліотека живої книги. Історія мого успіху».

На захід були запрошені люди, які ще зовсім недавно були безробітними і коли фахівці центру зайнятості пропонували їм обрати шлях підприємництва, то дехто з них вагався, але ретельно проаналізувавши свої сили і можливості все таки зважились на це і стали успішними підприємцями, отримавши від центру зайнятості одноразову виплату допомоги по безробіттю для започаткування власної справи, повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на kosivart.if.ua.

Зі вступним словом до присутніх звернулася заступник директора центру зайнятості Зоя Кахнікевич, яка наголосила на важливості проведення такого роду заходів та акцентувала увагу на тому, що сьогодні служба зайнятості активно підтримує розвиток малого і середнього бізнесу, бо надзвичайно важливим для сучасного ринку праці є створення робочих місць завдяки такому бізнесу.

Колишні безробітні, а зараз успішні підприємці ділилися своїм досвідом, щодо ведення власної справи, так Ярослава Захарова розповіла, як створювала цех, який займається перетяжкою та оббивкою меблів.

“Для того, щоб відкрити власну справу, необхідно мати ясну, чітку мету. Якщо Ви відчуваєте, що ця справа Ваша – розпочинайте бізнес. – Труднощів на початку багато, але їх треба полюбити. Ризикуйте та майте впевненість, що у майбутньому Ви виграєте, тоді обов’язково досягнете успіху!”, зазначила вона.

Марія Міленко розповіла про спектр послуг у сфері ремонту та пошиття одягу на прикладі власного ательє “Марія”. Завдяки свої діяльності жінка знайшла своє покликання – допомагати людям виражати себе через одяг, незалежно від матеріальних можливостей.

Юрій Томащук, поділився досвідом підприємницької діяльності у сфері сільського господарства – це вирощування кроликів різних порід. Адже сільське господарство – один з найпотужніших секторів економіки, який відіграє важливу роль у її розвитку та приносить “левову” частку доходів для держави.

В ході такого заходу безробітні отримали для себе вичерпні відповіді на свої запитання та корисні поради – як стати успішним підприємцем.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську учасники АТО зробили офіційне попередження місцевим перевізникам
Наступна : На Прикарпатті прокуратура розпочала розслідування розбійного нападу на охоронця магазину

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×