На Косівщині організували екологічний фотоконкурс

На терасі Косівського районного центру дитячої творчості юні фотографи району організували фотовиставку своїх робіт на тему екологічного фотоконкурсу «Моя відповідальність за природу рідної землі» XV районного молодіжного екологічного фестивалю «Гірська веселка».

Фотоконкурс проводився в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», повідомляють у прес-службі І-Ф ОДА.

На переконання фундаторів заходу, змістовними та ідейними стали роботи Яблунівського центру дитячої творчості та Яворівської ЗОШ І-ІІІ ст. Саме ці навчальні заклади вибороли перемогу за вміння побачити в об’єктиві свого фотоапарату красу та велич нашої природи, зафіксувати моменти, коли людина допомагає Землі очиститись від всякого бруду і скверни.

ІІ місце посіли роботи Косівського НВК-гімназії та Косівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2. Третіми стали Косівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та Тюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Грамотами та заохочувальними призами організаторів Фестивалю відзначено Старокосівську ЗОШ І-ІІІ ст., Річківський НВК, Кутську ЗОШ І-ІІІ ст., Рибненську ЗОШ І-ІІ ст., Пістинську ЗОШ І-ІІІ ст., Шепітську ЗОШ І-ІІ ст., Рожнівський НВК «Гуцульщина», Великорожинську ЗОШ І-ІІІ ст. та Яблунівську ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : “Народний контроль” висунув Корнієнка Андрія кандидатом на посаду мера Івано-Франківська.
Наступна : В Івано-Франківську за хабар у понад 8 тис грн судитимуть працівника ДАІ

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×