На Косівщині на фестивалі “Гірська веселка” відбулася виставка домашніх улюбленців. ФОТО

Чи не найчисельнішим конкурсом районного молодіжного екологічного фестивалю «Гірська веселка» традиційно є конкурс-виставка домашніх тварин.

З усіх куточків району школярі, а останнім часом і дорослі, привозять до Косова своїх домашніх улюбленців: хто котика, хто собачку, а хто навіть щурів та черепах.

До конкурсу готуються ретельно: шиють та вишивають спеціальне вбрання для тварин, роблять тваринкам зачіски, прискіпливо обирають аксесуари, тренують гарно поводитися, причепурюють улюбленців один краще за іншого. Деякі приходять із тваринами, які мають власні паспорти, нагороди та досягнення на конкурсах різних рівнів.

Обрати найкращого досвідченим членам журі надзвичайно важко, бо кожна тваринка є особливою та заслуговує на увагу та відзнаку. Проте, конкурс залишається конкурсом і визначатись таки доводиться.

За підсумками конкурсу-виставки домашніх тварин XV районного молодіжного екологічного фестивалю «Гірська веселка» переможцями стали домашні вихованці Христини Пасічної та Ксенії Плосконіс, повідомляють у прес-службі Косівської РДА.

Срібними призерами обрано домашніх улюбленців Анастасії Вовчак та Іллі Стефурака. Бронзу вибороли тваринки Ганни Медвідчук, Христини Чернелицької та Ані Цьок.

Заохочувальними відзнаками за зразкове виховання домашніх тварин нагороджені також Яна Шемрай, Юлія Лосюк, Станіслав Копчук, Василь Маковійчук, Вероніка Близнюк, Олександр Саласідіс, Яна Білак, Камілла Габорак, Станіслав Радиш, Ольга Поляк та Вікторія Кирилюк.

Цьогоріч конкурс-виставка домашніх тварин проводився в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене». Учасники Фестивалю виступили категорично проти жорстокого поводження з тваринами, бо людина є відповідальною за все живе на планеті Земля.

«Ми відповідальні за тих, кого приручили», – саме так звучали заклики дітей, які своїм власним прикладом намагались донести громадськості, що людяність визначається за тим, як ми поводимось з тваринами.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Галицькі учні розмальовують місто. ФОТО
Наступна : У Ворохті майже дві доби шукали грибника, що заблукав у лісі

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×