На Косівщині молодь взяла участь у туристсько-краєзнавчій експедиції «Мій рідний край». ФОТО

Для гуртківців Косівської філії ОДЦТКУМ листопад розпочався цікавою та змістовною мандрівкою рідною Косівщиною.

Під керівництвом в.о. завідувача філії Юрія Ласитчука діти вирушили у туристсько-краєзнавчу експедицію з активним способом пересування «Мій рідний край», повідомляє Станіславське ТБ, з посиланням на Косівську РДА.

Цей похід ІІ ступеня складності проводився в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» з метою залучення учнівської молоді до активної краєзнавчої та пошуково-дослідницької роботи з вивчення історичного минулого, духовної та культурної спадщини Гуцульщини.

08112015002Разом із своїм керівником діти досліджували пам’ятки дерев’яної сакральної архітектури у долині річки Рибниця, переважна більшість з яких охороняються державою.

Побувавши біля храмів сіл Рожнів, Вербовець, Старий Косів, Смодна, Город та Бабин, юні дослідники ознайомились із поземним планом хрещатих гуцульських церков у формі рівнобічного хреста, їх архітектурною побудовою та стилем. Відвідали діти і храм Божий, де у 1986-1987 роках служив о. Василь Романюк, майбутній патріарх Київський і всієї Русі-України Володимир.

Пізнавальна експедиція «Мій рідний край» відкрила мандрівникам красу дерев’яних храмів, які приваблюють своєю автентикою та молитовним духом. Діти мали змогу по-іншому побачити ці витвори людських рук, де воєдино сплелися традиція, культура і мистецтво як вираження духовних переживань, християнської віри та споконвічного прагнення людини до Бога.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Офіційно: усі 23 селищні ради Прикарпаття отримали нових голів
Наступна : Активісти взялися за відновлення обсерваторії на горі Піп-Іван Чорногірський. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×