На Косівщині для учнів гімназії-інтернату провели засідання «Школи політики». ФОТО

У рамках профорієнтаційної роботи науковці кафедри політології Інституту історії, політології і міжнародних відносин провели засідання «Школи політики» на базі шкіл міста Косів та Косівської гімназії-інтернату.

Під час зустрічі з старшокласниками загальноосвітніх навчальних закладів завідувач кафедри політології, професор Василь Климончук розповів про діяльність Прикарпатського національного університету щодо надання освітніх послуг та інтеграцію закладу в європейський освітній простір, передає прес-служба ПНУ. 

У свою чергу заступник директора Інституту історії, політології і міжнародних відносин, доцент Михайло Москалюк розповів учасникам заходу про умови вступу на навчання та організацію навчально-виховного процесу в Інституті. У контексті цього він акцентував увагу на перспективах освіти за спеціальністю «Політологія» та працевлаштуванні студентів-політологів.

У рамках програми засідання “Школи політики” доцент кафедри політології Ігор Доцяк прочитав для учнів лекцію «Де живе політика (Політика як соціальне явище)», у ході якої ознайомив присутніх з проблемами політичного життя сучасного українського суспільства.

Під час проведення заходу науковці кафедри політології  також відповіли на запитання старшокласників. 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Новий Хатіко. Інтернет мережу підірвало зворушливе відео з собакою Діксі. ВІДЕО
Наступна : Програвши у карти коломиянка здійснила нічну прогулянку з дитиною голяка

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×