На Коломийщині у школі-інтернат ДАІ провела урок з безпеки руху. ФОТО

Працівники ВДАІ із обслуговування Коломийського району провели урок з безпеки руху у Гвіздецькій спеціалізованій школі-інтернат, передає Станіславське ТБ, з посиланням на прес-службу УДАІ в Івано-Франківській області.

Типові порушення, які допускають на дорогах діти стають причинами автопригод. Та, щоб упередити нещастя із дітьми, правоохоронці наголосили, що на дорозі – жодних пустощів, відволікання на розмови з товаришем, чи по мобільному телефону, оскільки школа розташована на автодорозі державного значення сполучення Татарів-Кам’янець-Подільський і тут завжди інтенсивний рух транспорту, що вимагає зосередженості пішохода. Крім того навчальний заклад розміщений посеред підйому, що обмежує оглядовість дороги та ускладнює рух як водіям так і пішоходам. На таких ділянках дороги не дозволяється встановлювати дорожній знак з обмеженням швидкості руху, так званий «лежачий поліцейський», тому педагогічний склад завжди запрошує інспекторів, щоб дещо дисциплінувати дітей та зосередити увагу на дорожній поведінці, що загалом підвищує їх відповідальність.

Урок пройшов у конструктивному діалозі інспектора і учня, в ході якого обговорювалися ситуації типових дитячих порушень зокрема: виходу на проїжджу частину із-за автомобіля, що стоїть, раптовий вибіг на дорогу, катання на велосипедах посеред дороги, вихід пасажирів із автомобіля на сторону руху автотранспорту, чим він небезпечний та інші дорожні ситуації, у які потрапляють неповнолітні. При цьому інспектори розповсюдили навчально-методичну літературу із вивчення Правил дорожнього руху.

Варто зазначити, що смертельних випадків через безпосередню вину дітей на дорогах області не зареєстровано. Проте 10 дітей отримали травми та каліцтва саме через власну необережність.
Тому, напередодні шкільних канікул, звертаємо увагу, що батькам, вчителям і просто стороннім учасникам руху потрібно звертати увагу та не допускати безконтрольності за діями дітей, які перебуватимуть на канікулах та більше часу проводитимуть самостійно.
Тому, напередодні шкільних канікул, звертаємо увагу, що батькам, вчителям і просто стороннім учасникам руху потрібно відповідальніше ставитися до проблеми дитячого травматизму на дорогах та не допускати безконтрольності за діями дітей, які перебуватимуть на канікулах та більше часу проводитимуть самостійно.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті слюсар намагався винести викрадене з підприємства майно, сховавши його в контейнері зі сміттям
Наступна : Як відпочити восени у Карпатах дешево та корисно. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×