На Калущині один перевізник здійснюватиме пасажирські перевезення на 12 маршрутах

22 грудня голова Калуської райдержадміністрації Наталія Бабій провела засідання тендерного комітету з питань пасажирських перевезень.

Голова Калуської райдержадміністрації Наталія Бабій зазначила, що перевізники отримують відшкодування на перевезення понад 3200 пільговиків. Загалом, поінформувала Наталія Бабій, у Калуському районі проживає близько 15 тисяч людей пільгових категорій, які, згідно постанови Кабміну, мають право безкоштовного пасажирського перевезення у приміському транспорті. Перевізники сплатили до районного бюджету близько 300 тисяч гривень, передає Станіславське ТБ з посиланням на Калуську РДА.

На засіданні конкурсного комітету йшла мова про ситуацію, яка склалася на ринку пасажирських перевезень.

«Немає жодного маршруту, на який би не скаржились, – зазначила Наталія Бабій. – Люди пишуть скарги багато разів. Порушень з боку перевізників є чимало. Звісно, на кожне з порушень ми реагуємо в межах наданих нам повноважень і в рамках чинного законодавства».

 На розгляд комітету подано 16 заяв від перевізників на 15 маршрутів. На два маршрути «Калуш – Новиця 2» і «Калуш – Новиця 3» не подано жодних документів. На більшість маршрутів свої заяви подало ПП «Західавтотранс» (директор Микола Манелюк). По одній заявці надіслано від перевізників Роксолани Ільків та Івана Івасіва. ТзОВ «Автотранспортна асоціація» (директор Юрій Мутовін) подало 2 заявки на участь у пасажирському перевезенні. На один маршрут – «Калуш – Тужилів» подано 2 заявки: від ТзОВ «Автотранспортна асоціація» (яке працює на цьому маршруті 15 років) та ПП «Західавтотранс». Таким чином, на більшість маршрутів перевізники не створили конкуренції.

Розглянувши подану документацію, тендерний комітет визнав переможцем на маршрути «Калуш – Зелений Яр» Івана Івасіва, «Калуш – Пійло» – Роксолану Ільків, «Калуш – Станькова» – ТзОВ «Автотранспортна асоціація». На 12 маршрутів переможцем визнано ПП «Західавтотранс». Це, зокрема, на такі маршрути: «Калуш – Бережниця», «Калуш – Дубовиця», «Калуш – Завадка – Болохів 1», «Калуш – Завадка – Болохів 2»,  «Калуш – Кулинка», «Калуш – Старий Угринів», «Калуш – Степанівка», «Калуш – Томашівці – Перекоси (через Войнилів)», «Калуш – Тужилів», «Калуш – Копанки», «Калуш – Збора 1», «Калуш – Збора 2». Із перевізниками буде укладено угоду на перевезення пасажирів терміном на 3 роки. Угода з ПП «Західавтотранс» на перевезення з Калуша до Тужилова буде укладена на 1 рік.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Укрзлізниця планує встановити на вокзалах Wi-Fi
Наступна : Зміни до Податкового кодексу: кому в 2016-му стане жити легше, а кому важче

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×