На Івано-Франківщині за продаж алкоголю неповнолітнім, податкова анулювала 12 ліцензій

Фахівці Головного управління ДФС в Івано-Франківській області з початку року провели 158 перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.

В ході проведення контрольно-перевірочних заходів виявлено 68 порушень вимог чинного законодавства у сфері обігу зазначених підакцизних товарів, передає Станіславське ТБ.

Зокрема, виявлено 21 факт торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних  цін, 14 фактів торгівлі тютюновими виробами за цінами вищими від максимальних роздрібних цін, 14 фактів роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, 13 фактів реалізації алкогольних напоїв немаркованих марками акцизного податку, 4 факти реалізації алкогольних напоїв на розлив для споживання на місці у відділі магазину, який немає статусу суб’єкта господарювання громадського харчування та по одному випадку продаж тютюнових виробів з полиць самообслуговування та роздрібна торгівля тютюновими виробами поштучно.

Крім того, за продаж алкоголю та тютюну особам, які не досягли 18 років анульовано 12 ліцензій.

Загальна сума застосованих фінансових санкцій до суб’єктів господарювання-порушників законодавства  складає 1671,3 тис. гривень.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Боксери з Прикарпаття відправилися на навчально-тренувальні збори до Очакова. ФОТО
Наступна : Депутати надали дозвіл секретарю Коломийської міськради на будівництво багатоповерхівки на землі, яку той привласнив у пенсіонерки

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×