На Івано-Франківщині візьмуться за реконструкцію водозахисної дамби на річці Черемош

На Снятинщині провели нараду щодо питаннь незаконного вибору піщано-гравійної суміші,  проведення руслорегулювальних та руслоочисних  робіт та ремонту дамб на ріках району.

На території району  наявні три  розроблені та погоджені  проведення  проекти руслорегулювальних та руслоочисних  робіт на р. Прут в с Троїця,    с – щі Заболотів, м. Снятин. На даний час роботи припиненні в зв’язку з проходженням нересту, передає Станіславське ТБ посилаючись на прес-службу Снятинської РДА.

Першим заступником голови РДА дано доручення перевірити  дотримання  проведення підприємцями  проведення руслоочисних робіт та провести обстеження  потенційних ділянок руслорегулювання на ріках району.

Крім того, відповідно до рішення  обласної ради «Про фінансування природоохоронних заходів з обласного  фонду охорони  навколишнього  природного середовища за рахунок планових надходжень у 2016році» на Снятинський район передбачаються кошти на будівництво  берегоукріплюючих споруд на р. Прут в с. Борщів, Реконструкцію водозахисної дамби нар Черемош в с. Тучапи.

Реконструкцію водозахисної дамби нар Черемош в с. Драгасимів, проводити ці роботи повинні  спеціалізовані організації відповідного спрямування та максимально ефективно використати кошти для  запобігання  підтоплень населених пунктів району.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Івано-Франківські комунальники скаржаться на мешканців міста, які знищують квіти. ВІДЕО
Наступна : В Івано-Франківську поліція охорони затримала крадія з Сумської області

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×