Впродовж доби на Прикарпатті було зафіксовано два випадки укусу змії.
Так, вчора 22 червня, у селі Негівці, Калуського району, на пасовиську змія вкусила 15-річну дитину. Підліток поміщений в реанімаційне відділення лікарні Калуського ТМО у селі Підгірки, передає Станіславське ТБ посилаючись на Управління НС ОДА.
Також вчора в травматологічне відділення Косівської лікарні доставлено 18-річного жителя села Космач, Косівського району з діагнозом укус змії в праву п’яту. На даний час потерпілий знаходиться в травматологічному відділенні Косівської ЦРЛ. Його стан задовільний.
Читайте також: У Карпатах туристка потрапила до реанімації через укус змії.











