На Івано-Франківщині туристи масово відвідують відновлене джерело, де лікувалася Леся Українка. ФОТО

Як писало Станіславське ТБ, нещодавно працівники НПП “Верховинський” в урочищі Штефулець, що в селі Буркут, облаштували мінеральне джерело.

Тут через річку Чорний Черемош збудовано пішохідний місток, яким можна підійти до місця витоку води з-під землі. Для відпочинку мандрівників встановлено стіл і лавочки, а також альтанку, де можна знайти прихисток у негоду.

Результат не заставив довго чекати. Туристи, які подорожували гірською місцевістю, були приємно здивовані облаштованим місцем відпочинку і з задоволенням скористалися ним, смакуючи прохолодну джерельну, – йдеться у повідомленні прес-служби Парку.

Крім того, на огородженій території джерела встановлений інформаційний щит з описом хімічного складу мінеральної води та поради щодо її споживання.

Нагадаємо, в рамках природоохоронного проекту “Збереження Карпатських пралісів” за підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (Німеччина) на території НПП “Верховинський” облаштовано мінеральне джерело “Буркут” в однойменному селі, зокрема в урочищі Штефулець.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На стадіоні “Рух” в Івано-Франківську встановили нове табло. ФОТО
Наступна : У Генштабі прокоментували ймовірність введення військового стану

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×