На Івано-Франківщині прокуратура відсудила у малозабезпеченої сім’ї 36 тис соціальної допомоги

Богородчанським відділом Надвірнянської місцевої прокуратури забезпечено повернення до бюджету понад 36 тис грн безпідставно виплаченої державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Встановлено, що однією із мешканок району з метою отримання вказаної державної допомоги ще у 2013 році було подано до управління соціального захисту населення Богородчанської районної державної адміністрації ряд документів, в які внесено недостовірні дані про зареєстроване за нею майно, передає Станіславське ТБ посилаючись на прес-службу прокуратури в Івано-Франківській області. 

На підставі цих документів, управлінням соціального захисту населення безпідставно призначено і виплачено останній державну соціальну допомогу як малозабезпеченій сім’ї у період із 01.09.2013 по 31.08.2015 на загальну суму 36546,70 грн.

Прокуратура, діючи в інтересах держави, звернулась до суду з вимогою стягнути із згаданої фізичної особи безпідставно виплачену державну соціальну допомогу.

Богородчанським районним судом позов прокуратури задоволено в повному обсязі.

На даний час кошти повернуто до бюджету.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Переатестація міліції: у Києві атестаційна комісія знову засідатиме щодо правоохоронців керівного складу Івано-Франківської області
Наступна : Івано-Франківськ отримав нову техніку для прибирання вулиць

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×