На Івано-Франківщині прокуратура судиться через землю із нафтовидобувним підприємством

Калуська місцева прокуратура звернулась з позовною заявою в Господарський суд Івано-Франківської області в інтересах Спаської сільської ради до одного із суб’єктів господарювання про внесення змін до договору оренди земельної ділянки.

Встановлено, що в 2011 році  Спаською сільською радою укладено договір оренди земельної ділянки площею 0,3 га із нафтогазовидобувним підприємством, передає Станіславське ТБ посилаючись на прес-службу прокуратури в Івано-Франківській області. 

Відтак рішенням сільської ради в 2014 затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель, а також збільшено розмір орендної плати за землю.

При цьому сільська рада неодноразово зверталась до підприємства, щоб укласти додаткову угоду до договору оренди ділянки у зв’язку із зміною грошової оцінки землі. Однак, орендар в добровільному порядку додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки не уклав. Щоб захистити інтереси органу місцевого самоврядування прокуратура звернулася до суду з позовною заявою.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську подружжя обікрало супермаркет
Наступна : На Івано-Франківщині триває 45-й чемпіонат України серед юнаків з пішохідного туризму

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×