На Івано-Франківщині пройшов футбольний матч людей з обмежеми можливостями

Традиційно вже восьмий рік поспіль на Прикарпатті відбувся товариський футбольний матч для людей з обмеженими функціональними можливостями та вадами розумового розвитку.

Футбол об’єднав близько 80 осіб, серед яких діти та молодь з особливими потребами – набувачі Центру дозвілля та соціальної адаптації, що діє на базі   БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» та  ГО «Довір’я» м. Бурштин, батьки, волонтери та приятелі, передає Станіславське ТБ.

Фізкультурно-оздоровча і спортивна діяльність є одним із шляхів залучення молоді з вадами розумового розвитку в активне соціальне життя та створення сприятливих умов для їх фізичної, психологічної і соціальної реабілітації. Усі хлопці і дівчата люблять заняття фізкультури, як волонтер Костюк Назар проводить двічі на тиждень на базі Карітасу в облаштованому спортивному та тренажерному залах. Особливо молодь полюбляє грати у футбол на свіжому повітрі. Дух змагання і позитивні емоції створюють психоемоційний комфорт людей з особливими потребами.

«Я дуже щаслива сьогодні, тому що можу грати в футбол за свою команду. Я люблю цю гру  і знаю, що заняття спортом – це корисно  для мене і  для всіх людей. Грайте у футбол і будете здоровими»,  – захоплююче розповідає учасниця змагань Надія Хробак.

Цього року футбольні змагання відбувались у гостях – футбольну команду Карітасу  приймало місто Бурштин. Футбольний матч пройшов в теплій і дружній атмосфері, з рахунком 2:2 перемогла – дружба. Учасникам гри вручили  почесні грамоти,нагородили кубками і футбольними м’ячами.  Організація таких спортивних змагань, завжди яскрава подія в житті молоді, яка допомагає їм ближче познайомитися один з одним

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Страва для гурманів: франківчанка придбала десерт з пліснявою. ФОТО
Наступна : На сайті ІФ ОДА можна буде побачити куди йдуть бюджетні кошти, але інколи виникають збої

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×