На Івано-Франківщині правоохоронця звинуватили у розголошені службової інформації щодо учасника АТО

Івано-Франківський окружний адміністративний суд розглянув справу про визнання незаконним та скасування наказу про оголошення догани прикарпатському правоохоронцю.

Про це йдеться в рішенні суду, опублікованому в Єдиному державному реєстрі судових рішень, пишуть Паралелі, передає Станіславське ТБ.

В ході судового засідання встановлено, що у березні 2015 року в УМВС Івано-Франківської області надійшло звернення керівника Косівського міськради щодо неправомірних дій слідчого Коломийського відділення міліції.

Зокрема, керівництво звинуватило лейтенанта міліціонера в розголошенні службового наказу про відрядження працівників МВС в зону АТО. Копію наказу обвинувачений надав чиновникам для того, щоб підтвердити свою участь у АТО і отримати, таким чином, земельну ділянку на території Косівського міськради. В результаті керівництвом відділення МВС було прийнято рішення винести міліціонеру догану.

Позивач в судовому засіданні вказав, що до заяви, поданої до Косівської міської ради, про виділення йому земельної ділянки, як учаснику АТО, ним не долучався наказ, який містить гриф обмеження – для службового користування. Тому вважає, що йому протиправно оголошено догану.

Провівши розслідування, суд з’ясував, що в Косівську міськраду міліціонер надав копію свідоцтва про відрядження в зону АТО, копії ж нібито розголошеного наказу сторона звинувачення надати суду не змогла.

Підсумовуючи наведене, суд прийшов до висновку про відсутність підстав у відповідача для застосування дисциплінарного стягнення до позивача, так як не встановлено факту вчинення ним дисциплінарного проступку.

У зв’язку з цим, суд визнав протиправним та скасував наказ Управління Міністерства внутрішніх справ України в Івано-Франківській області за №582 від 08.05.2015 “Про порушення службової дисципліни працівниками Коломийського МВ та покарання винних” в частині оголошення догани прикарпатському міліціонеру.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Голова Івано-Франківської ОДА записав відеопривітання для прикарпатців
Наступна : Франківець намагався незаконно перегнати авто через українсько-польський кордон

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×