На Івано-Франківщині поляки взялися вивчати об’єкт світової спадщини Юнеско

На Івано-Франківщині з 31 серпня по 4 вересня делегація у складі трьох проектантів із Польщі спільно з представниками Львівської філії Науково-дослідного інституту пам’яткоохоронних досліджень Міністерства культури України вивчатимуть об’єкт світової спадщини Юнеско – церкву Зішестя Святого Духа у Рогатині.

Метою їхньої роботи, за словами  заступника начальника управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, завідувача відділом охорони культурної спадщини Андрія Давидюка, є дослідження буферної зони навколо об’єкта, визначення ризиків впливу на пам’ятку світової спадщини існуючих неподалік будівель.

 Наразі науковці ведуть роботу над створенням загальної схеми, на основі якої будуть зроблені рекомендації  щодо популяризації церкви, яка 21 червня 2013 року була включена до переліку  пам’яток світової спадщини Юнеско.

Зокрема, проектанти вивчатимуть картографічні матеріали об’єкта, благоустрій території  довкола храму, відновлення цвинтаря ХVII – XIX століття.

 Висновки, зроблені на основі досліджень науковців, будуть відіслані на розгляд у штаб-квартиру Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Вірастюк: Деяким політикам я б засунув біту в одне місце!
Наступна : Біля школи у Снятині встановили патріотичні лавочки. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×