На Івано-Франківщині Поліція охорони взялася допомагати учасникам АТО щодо працевлаштування

На Прикарпатті Поліція охорони залучилася до допомоги учасникам АТО. В Управлінні поліції охорони 3 березня відбувся круглий стіл на тему «Допомога демобілізованим учасникам антитерористичної операції з питань працевлаштування».

PM535image001

На захід була запрошена керівник Центру допомоги учасникам АТО Наталія Перцович.

Показується DSC02155.JPGНачальник Управління Поліції охорони в Івано-Франківській області полковник поліції Михайло Чорнописький каже, що ініціаторами заходу є Міністерство внутрішніх справ України, Поліція охорони, та Всеукраїнський Центр допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, які об’єднали зусилля заради працевлаштування демобілізованих учасників АТО.

За словами організаторів, захід має на меті обговорення порядку працевлаштування та шляхи допомоги для ветеранів антитерористичної операції, які потребують соціального захисту та опікування.

“Ми пропонуємо вакансії молодшого начальницького складу, а також вільнонаймані посади – загалом їх кількість становить 41 одиниця, зокрема 21 посада молодшого складу поліції та відповідно 20 посад цивільних охоронників”, – наголосив Михайло Чорнописький.

До слова, Поліція охорони має два професійних училища у Вінниці та Рівному, де претендентам на вакантні посади пропонується, за потреби, здійснити підготовку чи перепідготовку учасників АТО на професії охоронної сфери, щоб вони могли працювати в системі. До речі, навчатися у вказаних навчальних закладах їм пропонується за кошти підпорядкованих підрозділів охорони.

“Атестовані мають пройти медкомісію і спецперевірку, навчання безкоштовне в Рівненському або Вінницькому профтехучилищі, стипендія – до 2000 грн. Івано-Франківськ – 15 посад, Калуш – 5 посад, Коломия – 1 посада, Надвірна – 1 посада. Заробітня плата – від 3200 до 6000 грн. Це державна служба, повний соціальний пакет – відпустка і оплата лікарняного”, – повідомила Наталія Перцович.

Приймаються також і цивільні та інваліди 3 групи, без спецперевірки і навчання. Запрошуються демобілізовані учасники АТО.

З питань працевлаштування ветерани АТО можуть телефонувати на телефон довіри Нацполіції за номером: (044) 256-17-20,
або в місті Івано-Франківськ
38 (0342) 556020, Email: mvk@mvk.if.ua.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Стрілянина на Прикарпатті: батько зі зброєю вирішував “любовну суперечку” двох хлопців
Наступна : На Івано-Франківщині очікується лавинна небезпека

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×