На Івано-Франківщині похорон бійця АТО перенесли на завтра – волонтери ще в дорозі

Як повідомляло Станіславське ТБ, в суботу, 26 березня, під час проходження служби в зоні Антитерористичної операції в Україні загинув  Петро Васильович Ковалишин.

Петро Ковалишин, громадянин 12.12.1965 року народження, проживав у с.Бовшів Галицького району.

На військову службу по мобілізації був призваний Галицьким районним військовим комісаріатом 19 лютого 2015 року на підставі Указу Президента України від 14.01.2015р. №15/2015 «Про проведення часткової мобілізації» в Збройні сили України, служив у 59 окремій мотопіхотній бригаді Збройних сил України. Помер 26 березня 2016 року. Про це йдеться на інтернет-сторінці Галицької РДА.

Петра Ковалишина мали привезти сьогодні у рідне село, але волонтери передали родичам, що будуть тільки завтра на Прикарпатті. Тому похорон відбудеться завтра, 30 березня. Попередньо, о 09:00 біля каплички на початку с. Бовшів бійця будуть зустрічати усі небайдужі, а похоронна церемонія запланована на 15:00.

Голова Галицької РДА Ярослав Бартків повідомив кореспондентам Станіславського ТБ, що волонтери виїхали сьогодні о 08:00 з Сєвєродонецька, а в Харкові тіло бійця зустрінуть бурштинські та франківські волонтери. Загалом, за словами Ярослава Бартківа, виїзд був запланований на вчора, але виникли певні проблеми із транспортом. 

Нагадаємо, у бійця залишилася мама, дружина та дві дочки, які навчаються на другому курсі Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. Зараз дівчатам 19 років. Про це повідомили Станіславському ТБ односельчани Петра Ковалишина. Рідні кажуть, що чоловік помер від інфаркту.

 

1 Trackback

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Софія Андрухович: Як я нашкодила іміджеві України за кордоном
Наступна : На Івано-Франківщині не можуть вирішити хто надаватиме дозвіл на використання надр та гірничних відводів

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×