На Івано-Франківщині після масових отруєнь на весіллях ще близько 40 людей перебувають у лікарнях

У Держсанепідслужбі повідомляють, що кількість осіб, що захворіли після відвідин весіль у Тисмениці та Богородчанах не збільшилась.

Нагадаємо, нещодавно на Прикарпатті трапилося два випадки масового отруєння людей на весіллях. В селищі Богородчани на лікарняне ліжко потрапило 29 осіб, які перебували на весіллі в ресторані “Діброва”. Одночасно із Богородчанами випадок отруєння був зафіксований у Тисмениці, де після весілля у ресторані “Ювілейний” до лікарні госпіталізували 26 осіб. Що цікаво, під час перевірки керівництво цього ресторану відмовилося надавати епідеміологам санітарні книжки, тож вже найближчим часом цим випадком займуться правоохоронці.

Так, станом 1 липня загальна кількість постраждалих становила 68 осіб, з них 8 дітей до 15 років. Зокрема, у 26 хворих, в тому числі 3 дітей з усіх захворілих, було виявлено Salmonella enteritidis, яка і викликала захворювання, передає Станіславське ТБ.

Читайте також: Ресторани, де отруїлися більше 50 людей тимчасово закрили.

Станом на 5 липня всього захворілих 42 особи, в тому числі 5 дітей до 15 років. Виписано 15 осіб. Залишається в стаціонарі 21 особа, 6 осіб  знаходяться на амбулаторному лікуванні. У 16 хворих, в тому числі 2 дітей до 15 років виділено Salmonella enteritidis.

На об`єкті виникнення спалаху працівниками дезвідділення Надвірнянського міськрайонного відділу ДУ “Івано-Франківський ОЛЦ ДСЕСУ”  проведено заключну дезінфекцію також проведено заключну дезінфекцію в домашніх  вогнищах-24.

Щодо захворілих осіб, які харчувалися в  закладі громадського харчування  “Ювілейний”, станом на 5 липня, в обласну клінічну інфекційну лікарню госпіталізовано 25 осіб та 1 особа в інфекційному відділенні Галицької ЦРЛ Івано-Франківської області, із них 5 осіб самовільно покинули стаціонар (з обласної клінічної інфекційної лікарні) і 1 особа виписана з діагнозом: Гострий гастроентероколіт невстановленої етіології (з Галицької ЦРЛ). У 19 хворих, в тому числі 2 дітей до 15 років виділено Salmonella enteritidis.

Фахівці ДУ “Івано-Франківський ОЛЦ ДСЕСУ” продовжують   проведення протиепідемічних заходів в осередках виникнення спалаху інфекційної захворюваності та обстеження контактних та хворих.   

Протягом спостереження нових випадків захворювання не виявлено.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті за зловживання службовим становищем судять землевпорядницю
Наступна : На Прикарпатті планують відновити астрономічний обсерваторій на горі Піп Іван

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×