На Івано-Франківщині нараховується 81 сім’я загиблих учасників АТО та 363 поранених бійці

На Прикарпатті понад 6 місяців діє інформаційний центр для учасників АТО.  Так, за період існування центру до нього звернулося 1186 осіб. Зокрема, за жовтень місяць надійшло 91 звернення. 

Про це сьогодні під час брифінгу у Департаменті соціальної політики ОДА заявив  Володимир Баркалець, координатор Єдиного інформаційного центру учасників АТО Івано-Франківської області.

За його словами, в основному учасники АТО звертаються у центр задля отримання санаторних путівок (18), можливості безкоштовного харчування дітей у закладах освіти (11), пільг на комунальні послуги (9), виділення одноразової матеріальної допомоги (21), надання твердого палива (12), встановлення статусу учасника бойових дій (5) та вирішення житлового питання (5).

Крім того, станом на сьогодні, з державного бюджету сім’ям загиблим учасникам АТО виплачено 29 млн 841 тис грн. У свою чергу пораненим прикарпатським бійцям виплачено 6 млн 946 тис грн.

Так, в області нараховується 81 сім’я загиблих учасників АТО і 363 поранених бійці.  Серед них двоє уже мають інвалідність першої групи, 12 осіб – друга група інвалідності, 41 особа- третя група. 

 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Геннадій Москаль подав у відставку – ЗМІ
Наступна : 18 листопада планується науково-практична конференція по екологічних проблемах Калуша

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×