На Івано-Франківщині лідерами за кількістю реклами стали “Солідарність” та “Свобода” – КВУ

Сьогодні, 29 вересня, Комітет виборців України (КВУ) відзвітував про свою діяльність.

КВУ відстежив, у яких регіонах політичні сили зробили найбільшу ставку на перемогу у виборах. Так, витрати партій суттєво відрізняються залежно від області, де вони висуваються. Про це свідчать результати спостережень Комітету виборців (КВУ) за ходом виборчої кампанії у вересні, передаж 5 канал.

Зокрема, на Півдні України (Запорізька, Одеська, Херсонська, Миколаївська області) найактивнішу агітацію ведуть “Опозиційний блок” та “Наш край”.

На Сході України (Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Харківська області) “Опозиційний блок”, “Наш край” та “Відродження” “за звітний період сумарно витратили удвічі більше, ніж інші”, інформують у КВУ.

У Західному регіоні (Івано-Франківська, Закарпатська, Рівненська, Львівська, Чернівецька, Тернопільська, Волинська, Хмельницька області) лідерами за кількістю реклами стали БПП “Солідарність” та ВО “Свобода”.

У Центрі та на Півночі країни (решта областей) найбільшими є витрати БПП “Солідарність” та “УКРОП”.

Дослідження також показало, що політсили, які діють регіонально, проводять агітаційну кампанію, яка мало відрізняється від масштабів парламентських загальноукраїнських політсил (зокрема  йдеться про “Українську галицьку партію”, “Добрий самарянин”, “Вінницька європейська стратегія”, ВО “Черкащани”, “Рідне місто”, “За добрі справи” тощо).

Разом з тим, більшість кандидатів сконцентрувалися на обіцянках, які не входять до повноважень місцевої влади: реформування країни, формування тарифів та пенсій, контрактна армія, питання війни та миру, зростання зарплат. Водночас із наближенням виборів почали з’являтися місцеві особливості, зокрема з питань перейменування населених пунктів.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Галицька районна виборча комісія майже місяць працює без секретаря
Наступна : Корнієнко Андрій: головне завдання виборців Івано-Франківська не дати себе “обвести навколо пальця”

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×