На Івано-Франківщині для споживачів газу можуть ввести нову систему оплати

Національна комісія, яка регулює сфери енергетики та комунальних послуг ініціювала опитування серед споживачів, щоб дізнатися їх думку про перехід на європейську систему оплати за газ. Нею передбачено відокремлення оплату послуг з транспортування газу від плати за його вартість. Опитування відбувається по всій країні.

Сьогодні  споживачі оплачують газ по єдиному рахунку, в який включені плата за газ як товар та плата за послуги з транспортування блакитного палива. У НКРЕКП пропонують для більш прозорих та зрозумілих розрахунків виокремити плату за користування газотранспортною системою в окремий рахунок. При цьому вартість газу буде зменшена на вартість послуги за користування газотранспортною системою, передає Станіславське ТБ з посиланням на прес-службу регіональної газової компанії “Івано-Франківськгаз”.

Переваги такої системи розрахунків оцінили споживачі у понад 80% країнах ЄС. Зараз НКРЕКП пропонує її українцям. Висловити власну думку та вплинути на рішення державного регулятора споживачі можуть заповнивши електронну анкету на сайті 104.ua,  у паперовому  форматі свого районного управління чи пройти опитування в контакт-центрах газових компаній.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В інтернеті з’явилася книга про поранених прикарпатських бійців
Наступна : Кабмін виділить на ремонт дороги Івано-Франківськ – Чернівці 350 млн гривень. Треба ще 300 млн

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×