На горі Піп Іван закрили сезон будівельних робіт в обсерваторії. ФОТО

На Верховинщині активісти “Туристичного товариства “Карпатські Стежки” з 30.10 по 5.11.2015 разом з іншими волонтерами та працівниками закрили будівельний сезон робіт в обсерваторії на горі Піп Іван. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Василь Фіцак.

“Вдалось встановити три металеві віконниці в приміщенні дизельної, та підмурувати їх, було встановлено й дерев’яні двері. Тож дизельна тепер повністю закрита. Для потреб туристів виділено дві кімнатки в перешийку господарського блоку з головною будівлею. Тут встановлено двері, вікна, та дерев’яний настил. У негоду тут можна сховатись та заночувати. Встановили металеву кришку-заглушку на димар.

У приміщенні, де облаштовано пост рятівників встановили ще одні двері в коридорчику. Вдалось заклепати тріщини мідної покрівлі на даху. Причиною пошкодження частини покрівлі може бути бракована мідна бляха, не виключено, що і туристи які туди постійно залазять і ходять в тяжких черевиках могли її прорвати. Хтось навіть свідомо зробив декілька дірок у блясі, гострим предметом”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Активісти взялися за відновлення обсерваторії на горі Піп-Іван Чорногірський. ФОТО

 

Крім цього, пан Василь зазначив, що перебуваючи декілька днів в обсерваторії, було прикро бачити, що з цієї історичної споруди зробили високогірний смітник. У всіх приміщеннях купи сміття, розмальовані стіни, – картинка деприсивна та гнітюча.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Коломиї проводять тренінги, на яких вчать спілкуватися з бійцями АТО. ВІДЕО
Наступна : Україна відмовилася від електроенергії з Росії

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×