Вихованці Долинського районного будинку дитячої та юнацької творчості підготували спільно з дизайнером Любцею Черніковою з міста Івано-Франківськ лот, який виставлено на благодійний аукціон.
Лот складається з вишитої сукні, бойківських бісерних прикрас та літньої вишитої сумочки (детальніше про лот ТУТ), інформує Станіславське ТБ з посиланням на сайт Долинської міськради.
Виручені кошти планується передати дівчинці Владі, чий батько – військовослужбовець Віталій Кондрацький ще 5 вересня 2014 року пропав без вісті в зоні АТО в Луганській області, виконуючи свій громадянський та професійний обов’язок – захищаючи цілісність і незалежність України. Дівчинка дуже любить татка і чекає його.
Автори роботи дякують волонтерам благодійної ініціативи «Поранені SOS», а особливо, Наталії Сербин, за допомогу у формуванні лоту та організації благодійного аукціону.
Інформацію щодо аукціону можна знайти на сторінці “Поранені SOS”:
А також на сторінці “Діти допомагають дітям” у Facebook.
Читайте також:
Дружина екс-мера Івано-Франківська подякувала за допомогу для воїнів АТО
Івано-Франківські волонтери передали чергові “подарунки” у зону АТО. ФОТО
Волонтери з Івано-Франківська відправлять на Схід чергову партію допомоги. ФОТО
Реанімобілі, які на Івано-Франківщині розмитнювали більше місяця, нарешті потраплять в зону АТО
Прикарпатські волонтери відправили допомогу 128-й бригаді. ФОТО