На Долинщині відсвяткували День музики

З нагоди Міжнародного дня музики, 1 жовтня, у Долинськійшколі естетичного виховання ім.Мирослава Антоновича відбулись святкові урочистості.

Від імені районної державної адміністрації, районної ради та відділу культури райдержадміністрації керівництво, педагогів та вихованців музичної школи привітав начальник відділу культури Володимир Гібчинський, повідомляють у прес-службі Долинської РДА, передає Станіславське ТБ. За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток українського мистецтва та з нагоди Міжнародного дня музики, кращим викладачам закладу Володимир Іванович вручив спільні грамоти голів районної державної адміністрації та районної ради, грамоти відділу культури, а також відзначив високі здобутки та професійну підготовку юних музикантів. Крім того, представник влади зазначив, що у найближчому майбутньому в школі естетичного виховання планується відкриття класу карильйонного і дзвонового мистецтва, для якого буде закуплено навчальний карильйон.

Зі святом музики всіх присутніх привітали також міський голова Володимир Гаразд та директор музичного закладу Ольга Павлишин. Кращих працівників відзначено грамотами міської ради та Долинської школи естетичного виховання ім.Мирослава Антоновича. Про мистецтво та духовність у своєму виступі говорив духівник школи, ієрей, о.Василь Бурій. Святковості заходу додав прекрасний концерт, який підготували вихованці школи спільно зі своїми наставниками, представивши увазі присутніх свої кращі номери.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : ЄРЦ знову закрилися від людей. Люди планують штурмувати будівлю.ФОТО/ВІДЕО
Наступна : На Набережній у Франківську розпочався завершальний етап ремонтних робіт – ОДА. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×