Вчора, 22 січня, о 12:27 у селі Надіїв Долинського району на полі площею близько 300 м2 загорівся торф.
Про це повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на прес-службу управління з питань надзвичайних ситуацій ОДА.
На місце події виїхали пожежники, однак вони були змушені припинити гасіння пожежі о 18:00, в зв`язку з настанням темної пори доби.
Гасіння продовжили сьогодні вранці. Внаслідок пожежі постраждалих немає.













