socico

На Долинщині перевірили заклади освіти

13 серпня члени робочої комісії з перевірки стану готовності освітніх закладів району до навчального 2015/2016 року здійснили об’їзд закладів освіти м.Долини, Солуківської, Гошівської, Княжолуцької загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, Яворівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Якубівської загальноосвітньої школи І ступеня, Солуківського дошкільного навчального закладу.

За підсумками проведеної представниками управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації,  районного управління Держсанепідслужби в області та пожежниками перевірки визначено, що загалом навчальні заклади готові до початку нового навчального року.

Зокрема, у Долинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 проведено заміну вікон, здійснено ремонт системи опалення та внутрішніх санвузлів, частково замінено підлогу у спортивному залі, укладено плитку на підлозі 2-го поверху школи. У Долинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 замінено троє дверей та внутрішній водопровід. Заміну вікон за кошти обласного бюджету (більше 50 %), облаштування ще одного комп’ютерного класу здійснено у Долинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7. Крім того, у навчальному закладі до 1 вересня планується завершення робіт  з облаштування каплички на першому поверсі. У Долинській спеціалізованій школі-інтернат І-ІІІ ступенів проведено заміну 30-ти вікон на першому поверсі навчального закладу. Також додатково будуть відкриті 2 навчальні класи (1-В та 5-В), для яких вже підготовлено класні кімнати. У Долинській ДЮСШ тривають будвельні роботи з реконструкції малого басейну спортивного закладу.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У списку тих, хто “відкосив” від повістки є хлопець, який на службі уже 2 місяці
Наступна : На Прикарпатті у хуліганстві із застосуванням зброї викрили буковинця

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×