На Долинщині неуспадковані земельні частки передадуть в оренду

Вчора, 2 березня, у Долинській районній державній адміністрації було проведено нараду з питань узгодження площ невитребуваних (неуспадкованих) земельних часток (паїв) та умов укладення договорів оренди.

Учасники наради опрацювали перелік невитребуваних (неуспадкованих) земельних часток (паїв) та обговорили питання щодо надання земель для ведення товарного виробництва ТзОВ «Долина-Агро» на території Надіївської сільської ради, повідомляють у прес-службі Долинської РДА, передає Станіславське ТБ.

У підсумку визначено ряд доручень виконавцям щодо організації проведення зустрічі ТзОВ “Долина – Агро” з власниками земельних часток (паїв) щодо передачі їх в суборенду, обстежити та узгодити межі знаходження земельних часток (паїв) на території Надіївсьокї сільської ради, а також підготувати проект розпорядження та проекти договорів оренди, відповідно до погоджених з сільськими головами площ орендованих земельних часток (паїв).

У нараді взяли участь начальник відділу агропромислового розвитку районної державної Уляна Сергенюк, начальник юридичного відділу апарату районної державної адміністрації Ліля Григорів, голови Надіївської, Рахинянської, Белеївської та Раківської сільських рад, представники відділу Держгеокадастру у Долинському районі, ТзОВ «Долина-Агро» та ПСП «Оскар».

 

1 коментар

  • Як розумно дуже із запізненням підхватили мою ідею,котру я давно пропонував і пропоную сьогодні садоводству “Бистриця Надвірнянська” де маса ділянок пустує,чому не віддати із згоди тих ще власників в оренду……

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На допомогу армії прикарпатці сплатили майже 27 млн гривень
Наступна : Важко поранений прикарпатець успішно проходить реабілітацію в Іспанії та готується до операції. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×