На Державному підприємстві «Виробниче об’єднання «Карпати» збільшать виробничі потужності | Stanislavske.TV

На Державному підприємстві «Виробниче об’єднання «Карпати» збільшать виробничі потужності

На одному з кращих підприємств Івано-Франківська – Державному підприємстві «Виробниче об’єднання «Карпати» завдяки співпраці з компанією «Delphi» збільшать виробничі потужності.

image

image
Про це йшлося на зустрічі заступника голови облдержадміністрації Володимира Кушніра та заступника голови ОДА Ігоря Пасічняка із представниками компанії та директором Виробничого об’днання «Карпати» Дмитром Втерковським.

Заплановано збільшення робочих місць до 2,5 тисяч працівників та розширення площі виробничих приміщень до 20 тисяч м2. За словами директора, наразі проводяться ремонтні роботи у приміщеннях, де буде організовано виробництво автомобільних комплектуючих.

«Інвестори можуть розраховувати на нашу повну підтримку і сприяння у втіленні цього проекту. Прикметно, що у такий важкий час іноземний інвестор не тільки не виводить свої активи з Прикарпаття, але готовий розширяти бізнес. Зі своєї сторони ми готові допомагати, створити належні умови для розвитку підприємництва в області», – зазначив Володимир Кушнір.

У свою чергу, Ігор Пасічняк наголосив на важливості впровадження проекту в розрізі створення нових робочих місць. «Забезпечення громадян місцем роботи є одним із найважливіших завдань для будь-якої влади. З одного боку люди матимуть ще одну можливість працевлаштуватися й отримувати достойну заробітну платню, а з іншого – бюджет отримає додаткові надходження. Для нас є дуже важливою така співпраця», – розповів посадовець.

 

Напишіть відгук

Про автора

Читайте також

Яндекс.Метрика
Вхід


Зареєструватися
×