На члена виконкому франківської міської ради подали до суду за те, що той виховував водія-порушника

Нещодавно у фейсбуку з’явилося повідомлення, що на члена виконкому Руслана Руско подали до суду, за те що він намагався виховувати на дорозі водія-порушника.

Порушником виявився Віктор Короткий (працівник СК “Галицька”, колишній кандидат у депутати, полковник запасу), пише ГК.

Як з’ясувалось, Віктор Короткий вимагає у Руслана Руско 10 тисяч гривень компенсації за “втрати немайнового характеру внаслідок приниження честі, гідності і ділової репутації як публічного громадського діяча…”

Разом із тим Віктор Короткий звинуватив Руслана Руско у погіршенні власного стану здоров’я: “Внаслідок душевного хвилювання погіршився мій стан здоров’я. Я втратив сон, спокій, а тому змушений був звернутись до лікаря та пройти курс лікування. Погіршився мій морально – психологічний стан. Такі моральні страждання та переживання негативно впливають на відносини в сім’ї, оскільки постійно знаходжусь у стані нервового збудження…”.

Нагадаємо, що у Розділі 15 п.10. Правил дорожнього руху прописано, що стоянка забороняється на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути припарковані на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м.

На відео видно, що автомобіль повністю перегородив дорогу. Жінка-пішохід проходить повз машини.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Франківський снайпер АТО потребує лікування за кордоном
Наступна : Гола, боса та із дитиною на руках, – коломиянка з дитиною в лікарні ховалась від журналістів. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×