На честь святкування свого Дня народження ЄРЦ тримав людей за “гратами” . ФОТО/ВІДЕО

Мешканці будинків по вулиці Хоткевича, 54, 56 та Івасюка, 36 прийшли сьогодні до приміщення ЄРЦ вимагаючи аби їх нарешті вислухали. Люди чекали під стінами будівлі від другої години дня, натомість, охорона безцеремонно закрила перед ними ворота на ключ. 

На запитання чому все ж таки людей не пускають, відповідь була одна: у ЄРЦ сьогодні проводиться ремонт, були пошкодженні сервери комп’ютерів, на яких знаходилась вся інформація. Через це, нібито, вони не можуть сьогодні приймати громадян.

Людей це вкрай обурило. Мовляв, вони вже не раз намагались достукатись до працівників ЄРЦ: дзвінками, зверненнями, але все намарно. Як наслідок, у будинках по вулицях Хоткевича та Івасюка виникла ціла низка проблем, які люди по черзі почали озвучувати. Кожному було що сказати: старі заржавілі труби, поламана вентиляція, невивезене сміття, тощо. Це тільки частина тих проблем, які є у людей. В одному із будинків у підвалі постійно прориває воду, іншим мешканцям обіцяли утеплити квартири, але дальше діло було тільки на словах. Тому люди сьогодні зібралися під стінами ЄРЦ і вимагають відовіді. 

Як відомо, людей навіть не пустили на поріг. Вони думають, що причинав в тому, що сьогодні Єдиному Рохрахунковому Центру виповнються чотири роки і працівники, замість роботи, вирішили влаштувати собі свято. 

Лише після того, як до стін ЄРЦ приїхала громадськість, активісти “Народного контролю”, працівники міліції та журналісти, кілька людей все-таки пустили, правда, під тиском. 

Близько 16:00 год, коли робочий день працівників ЄРЦ дійшов до кінця, із будівлі вийшли люди. Вони стояли осторонь, поки Вадим Войтик, член виконавчого комітету міської ради, вирішив вислухати обурених мешканців. Однак, спочатку він приставився журналістом, навіть показав посвідчення. Потім сказав, що він секретар Наглядової ради ЄРЦ і запропонував людям записатись до нього у понеділок на прийом. При цьому Вадим Войтик намагався перевести цю ситуацію у поліичне русло, мовляв, що люди, які сьогодні прийшли до приміщення, є підставними і отримали за це гроші. 

“Скажіть будь ласка, хто тут за гроші, а хто задурно… Шановні люди, вас купили, вас купила політична партія. Ви це розумієте? Ну навіщо ви це робите? До вас прийшли політичні провокатори. Кандидати в мери. О ці хворі люди. Ви розумієте це?”, – заявив Вадим Войтик вийшовши до людей.

Слова про підкуп викликали у людей тільки агресію. Між Войтиком і невдоволеними мешканцями виникла словесна перепалка, яка ледь не переросла у бійку.

“Якщо ви сказали це мені в очі як людина фізична, то я можу по морді дати. Ви мене образили. Ви уже морально отримали по морді. Як ви можете. Ви сказали, що я хвора людина”, – заявив у відповідь чоловік, що мешкає в одному із проблемник будинків.

Вони вимагали аби Вадим Войтик сказав, у якості кого він виступає перед людьми, як представник преси чи як представник ЄРЦ, чи взагалі як фізична особа. Однак відповісти на це питання він так і не зміг.

У цей час працівники ЄРЦ, хто стояв осторонь і спостерігав, хто теж намагався втрутитись у сварку, а дехто просто йшов додому. 

В результаті конфлікт так і не залишився вичерпаним. Люди обіцяють повернутись, але вже у понеділок і вимагати, щоб в ЄРЦ їхні вимоги взяли до уваги.

 
 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : “Історична правда” випустила сюжет про “Яєчний теракт” у Франківську. ВІДЕО
Наступна : На Прикарпатті шістнадцятирічна дівчина поцупила у сусіда корову, той пішов до міліції

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×