На Богородчанщині на будівництво школи виділили 2 млн грн

Сьогодні, голова Богородчанської райдержадміністрації Ярослав Паранюк з робочою поїздкою відвідав села Раковець та Похівка.

У селі Раковець керівник району оглянув хід виконання будівельних робіт Раковецької ЗОШ І-ІІ ст. Певний час будівельні роботи не проводилися, однак зараз влада знайшла кошти на продовження будівництва загальноосвітнього закладу.

Слід зазначити, що на сьогодні розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до переліку об’єктів та заходів, що фінансуються в 2016 році за рахунок державних капітальних видатків. Цим проектом передбачено кошти в сумі 2 млн. грн. на будівництво Раковецької ЗОШ. Оглянув голова райдержадміністрації також нещодавно відкритий дошкільний заклад, в якому зараз навчається 24 дитини.

Перебуваючи у селі Похівка, голова райдержадміністрації зустрівся із педагогічним колективом Похівської ЗОШ І-ІІ ст. Під час розмови обговорили проблеми закладу, зокрема заміну вікон на металопластикові, ремонт окремих класних приміщень та можливості відкриття дошкільної групи в закладі освіти.

«У даному населеному пункті досить гостро стоїть потреба відкриття дошкільної групи. Районна влада готова допомагати та буде намагатися знайти шляхи вирішення даних проблем» – зазначив Ярослав Паранюк.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Завтра в Івано-Франківську стартує фестиваль сучасного польського кіно. ВІДЕО
Наступна : У “Космосі” з’являться безкоштовні сеанси для бійців АТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×