На базі ПНУ відбулося засідання колегії Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

На колегії були присутні члени колегії Комітету та запрошені начальники обласних відділень (філій) Комітету. Із вступним словом до присутніх звернувся голова Комітету Михайло Мельник, який повідомив про організацію та проведення спортивно-масових заходів та оздоровлення студентів у 2016 році. На порядок денний було винесено низку важливих питань щодо подальшої розбудови шкільного та студентського спорту в нашій державі.

Члени Колегії мали можливість обговорити питання стану розвитку фізичного виховання в загальноосвітніх навчальних закладах за результатами проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в загальноосвітніх навчальних закладах системи освіти України, проаналізувати та обговорити питання щодо покращення проведення наступних конкурсів.

З досвідом роботи, співпраці та використання спортивних споруд гірськолижного комплексу “Буковель”, спортивно-оздоровчого комплексу “Смерічка”, організації та проведення спортивно-масових заходів та оздоровлення студентів виступив член колегії Комітету, ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда.

Крім того, члени колегії Комітету обговорили актуальні питання стану фізкультурно-оздоровчої роботи у навчальних закладах та шляхи її покращення.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Калуські школи зменшили споживання газу
Наступна : Виходець з Прикарпаття став послом України у Канаді

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×