“Ми хочемо з січня нормально людей возити, а не по судах їздити”: в Івано-Франківську відбувся протест місцевих перевізників. ФОТО

Сьогодні під Івано-Франківською міською радою відбувся пікет кількох десятків місцевих перевізників, які виявили бажання працювати з підприємцем Володимиром Соханом.

Вони зібралися тут для того, щоб захистити свої права, рішення конкурсної комісії від 15 грудня 2015 року, захистити особисто Володимира Івановича, членів виконавчого комітету міської ради від тиску товариства “Станіслав-Транс” та особисто народного депутата Юрія Солов’я.

Читайте також: У Франківську визначили перевізників, які займатимуться маршрутними перевезеннями у місті

Володимир Сохан звернувся до міського голови Руслана Марцінківа, голови постійної депутатської комісії з питань ЖКГ Романа Харука, начальника управління СБУ в Івано-Франківській області Петра Дідуха, прокурора Івано-Франківської місцевої прокуратури Ігора Стефанишина та начальника управління антикорупційної служби України в Івано-Франківській області з заявою про те, що наданий момент через інтернет-газету Версії.if.ua, представниками ПП “Станіслав-Транс”, які, як відомо, є складовими бізнес-імперії Народного депутата України Юрія Солов’я, і його оточення, вводяться в оману деякі поважні громадські активісти та далі продовжується тиск на нього, як на переможця конкурсу перевезення пасажирів м. Івано-Франківська.

Читайте також: Франківський перевізник каже, що нардеп Соловей тисне на нього через власні бізнес-інтереси 

Перевізники відкрито звинувачують нардепа Юрія Солов’я у лобіюванні наближеної до нього фірми ТОВ “Станіслав Транс” і тиску на конкурентів.

“Хочемо нагадати нардепу, що його обирали для законотворчої роботи, а не для розборок з мешканцями міста. Що мандат депутата не можна використовувати у власних, тим більше корисливих цілях”, – каже засновник Асоціації перевізників Івано-Франківська Олег Іванович.

Щоб вкотре нагадати, що Володимир Сохан надає транспорт, який відповідає новим умовам конкурсу, під міською радою “красувався” великогабаритний автобус №60.

Читайте також: Сьогодні на 60 маршрут у Франківську вперше вийде великогабаратний автобус. ФОТО

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Депутати відмовились надавати громаді Франківська статус “юридичної особи публічного права”, бо це “неконституційно”
Наступна : Сім’ї учасників АТО з Франківська звільнили від сплати за комунальні послуги

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×