МВС інформуватиме про порушення під час виборів в онлайн режимі. ФОТО/ВІДЕО

За допомогою геоінформаційної системи (ГІС) «Вибори-2015» громадяни та представники мас-медіа зможуть отримати актуальну інформацію про стан правопорядку під час виборчої кампанії по всій державі.

Про це повідомив начальник Департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення МВС України Василь Буржинський, повідомляють у прес-службі МВС України, передає Станіславське ТБ.

Банер із посиланням на ГІС «Вибори-2015» розміщений на офіційному веб-сайті МВС України. Геоінформаційна система дає змогу в режимі реального часу довідатися про кількість та характер правопорушень в тому чи іншому населеному пункті”, – зазначив керівник Департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення МВС України Василь Буржинський.

Крім того, за словами Василя Буржинського, з використанням ГІС «Вибори-2015» можна отримати інформацію, на якій стадії розгляду перебуває кожен окремий факт.
– У МВС існує робоча група, яка редагує повідомлення, які надходять від громадян. Вони вибирають помилково позначені повідомлення та видаляють установчі дані осіб – особливо заявників та відносно кого було заявлено про правопорушення з текстів повідомлень. Це робиться відповідно до закону «Про захист персональних даних», – зауважив начальник Департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення МВС України.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Франківська 114 бригада тактичної авіації відзначила 75-річний ювілей
Наступна : Вчора у Галицькому районі горів житловий будинок та оборіг з сіном

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×