Москаль офіційно подякував “Вечірньому кварталу” за пародійного мультика. ВІДЕО

З приводу виходу ще однієї серії мультиплікаційного серіалу “Київська Русь”, чільник Закарпаття направив телевізійникам офіційного листа на бланку ОДА.

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль напередодні відправив редакції гумористичної передачі “Вечірній квартал” листа з подякою за пародію на себе в мультиплікаційному серіалі “Київська Русь”. Документ і коментар до нього чільник області опублікував на своїй сторінці у Facebook, повідомляє 5 канал.

У мультику під назвою “Діамантовий губернатор” персонаж, разюче схожий на Геннадія Москаля, радиться з собакою (хто слугує прототипом для цього персонажа, в ОДА ще не з’ясували) та довго і віртуозно лається після болючого падіння. Цей епізод в офіційному листі посадовець прокоментував так:

“…можу продовжити специфічний синонімічний ряд (який починається з 2-ї хв. 5 сек. і триває 32 секунди) аж до півтора хвилини мінімум. У тому числі соковитою румунською мовою, тому вмикати “біііп” необхідності не буде”.

“У наш час, коли люди з дуже серйозними виразами облич роблять великі дурниці, єдина можливість спокійно сприймати реальність – це хороше почуття гумору!” – підсумував Геннадій Москаль.

  • Фото зі сторінки в Facebook
  • Фото зі сторінки в Facebook

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Гурт “КораЛЛі” присвятив пісню активісту франківського Євромайдану. ВІДЕО
Наступна : На Тисмениччині троє хлопців пограбували чоловіка

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×