Між двома мисливськими організаціями розгорівся конфлікт за угіддя в Тисменицькому районі

На Прикарпатті за 4,5 тис га мисливський угідь у Тисменицькому районі між собою конфліктують дві організації – ГО «Мисливців і рибалок Прикарпаття» та УТМР «Українське товариство мисливців та рибалок».

Суперечка між представниками організацій розгорілася під час засідання депутатської  комісії з питань аграрної політики та земельних відносин, передає Станіславське ТБ.

У проекті рішення, які розглянули члени комісії, йдеться, що на 4,5 тис га мисливських угідь у Тисменицькому районі пртендує саме УТМР. Проте представник “Мисливців та рибалок Прикарпаття” надіслав звернення до голови Івано-Франківської обласної ради Олександра Сича, в якому закликав його та депутатів не голосувати за надання мисливцям УТМР вказаної території.

ГО “Мисливців та рибалок Прикарпаття” також претендує на 2, 94 тис га угідь на Тисмениччині. Але, за словами представника цієї організації, їм штучно затримали оформлення документів, в чому він звинвачує керівника УТМР Михайла Лущака.

В ході засідання між представниками обох організацій виникла запекла суперечка. 

Після тривалого обговорення депутати вирішили взяти до уваги звернення ГО “Мисливців та рибалок Прикарпаття” і одночасно рекомендували обласній раді надати 4,5 тис га угідь у користування УТМР.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Судову справу бійців АТО проти мера Марцінківа розглядатиме скандальна суддя Мелещенко
Наступна : За вихідні на Прикарпатті трапилося 7 ДТП з потерпілими

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×