«Містечко милосердя Святого Миколая» у Крихівцях знайшло “опікуна”

Після вивчення умов роботи та проблемних питань соціально-реабілітаційного центру матері та дитини«Містечко милосердя Святого Миколая», що у Крихівцях, благодійниця Людмила Гончарук вирішила ним зайнятися.

Тож, тепер Благодійний фонд Людмили Гончарук бере під свою опіку цей заклад, повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА. 

«Цим маленьким українцям не поталанило мати щасливе і безтурботне дитинство, тому ми прийняли рішення взяти під свою опіку вирішення найбільших проблем «Містечка милосердя Святого Миколая». Дітки, які перебувають у центрі, потребують радісних моментів, щоб хоч на якусь мить відчути турботу, доброту, ніжність та ласку. Ми допомагатимемо їм у цьому. – зазначила Людмила Гончарук. – Висловлюємо велику вдячність керівниці центру Сестрі Марії, яка спільно з небайдужими людьми робить усе можливе, щоб дітки перебували у хороших умовах, добре харчувалися, мали можливість розвиватися».

Окрім того, Людмила Гончарук передала дітворі набір солодких подарунків.

Нагадаємо, «Містечко милосердя Святого Миколая» – заклад соціального захисту, який створений для тривалого перебування матерів з малолітніми дітьми, які опинилися у складних життєвих ситуаціях, що перешкоджають виконанню материнського обов’язку.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Максимальні витрати на ремонт всієї сантехніки, стін і підлоги в перинітальному центрі до 300 тисяч, – Романюк
Наступна : Івано-Франківські школярі відпрацьовуватимуть вимушені канікули по вихідних

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×