Міська влада Івано-Франківська планує виділити 1 млн гривень на футбольний клуб. Потрібно 4-5 млн

Сьогодні, 25 квітня, в приміщенні Івано-Франківської ОДА відбулася нарада за участі міської та обласної влади з приводу відновлення професійного футбольного клубу в Івано-Франківську.

На даний момент в Івано-Франківську існує футбольний клуб “Тепловик – Пркарпаття”, який вже грає в аматорській лізі, передає Станіславське ТБ.

Як зазначив голова облради Олексадр Сич, фінансові питання при відновленні професійного клубу стоять на другому плані. Мовляв, головне ефективно використати наявні кошти, зважаючи на обмежений бюджет.

“Я думаю це проблема не лише Івано-Франківська, але й Прикарпаття в цілому, – каже міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. – Проблема в тому, що є талановиті діти, але немає команди. Ні міська, ні обласна влада не здатна зробити клуб, який претендуватиме на великі висоти, але ми зобов’язані зробити той перший крок. Зрозуміло, місто буде сприяти з інфраструктурою. Ми закладемо один мільйон гривень в подальшому на віддновлення клубу”. 

В свою чергу, голова Івано-Франківської обласної федерації футболу Тарас Клим зазначив, що футбольний клуб уже є (“Тепловик-Прикарпаття” – ред.) і його не потрібно створювати з нуля. Треба лише вдосконалити статут.

“Атестацію на участь у Другій лізі ми скоро отримаємо. Але лише для однієї атестації необхідно 2 мільйони гривень”, – сказав пан Клим.

Окрім цього, за підрахунками Тараса Клима один сезон у Другій лізі обійдеться клубу в 4-5 мільйонів гривень.

“Хотілося б максимального залучення партнерів”, – зазначив Руслан Марцінків.

Голова бюджетої комісії Івано-Франківської обласної ради Микола Палійчук запропонував створити комунальне підприємство і фінансувати клуб за наступними пропорціями: 40% з обласного бюджету, 40% з міського і 20% за рахунок потенційних інвесторів.

“Я би пропонував винести на сесію облради програму розвитку футболу на Прикарпатті”, – запропонував пан Палійчук.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Іванофранківці відправили в останню путь бійця АТО Андрія Бистрова. ВІДЕО STV
Наступна : Українці і поляки разом відбудують обсерваторію в українських Карпатах

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×