Міська влада дала відповідь на петицію про заборону будівництва церкви на Валах

На сайті електронних петицій до міської ради опублікована відповідь на петицію щодо заборони будівництва  церкви на “Валах”. 

Нагадаємо, 20 липня, на засіданні містобудівної ради розглядається скандальне будівництво церкви на вулиці Дністровська біля будинку 26, на місці колишнього кафе “Казка”.Релігійна громада церкви Святого Миколая дозвіл на будівництво релігійної споруди отримала ще 10 років тому, однак роботи досі не розпочалися.

Читайте також, Що цікаво, архітектори про церкву на “Валах”: “Це дев’ятиповерховий будинок на горбі”.

Нагадаємо, петиція проти церкви зібрала більше необхідної кількості підписів – 317.

“За дорученням виконавчого комітету міської ради Департаментом містобудування, архітектури та культурної спадщини розглянуто електронну петицію стосовно заборони будівництва церкви на місці колишнього кафе «Казка» (на Валах).

Повідомляємо, що питання будівництва церкви виносилось на розгляд архітектурно-містобудівної ради, протокол якої надаємо.

Додаємо, що рішенням виконавчого комітету міської ради від 20.04.2004 р. № 131 релігійній громаді Св. Миколая УГКЦ надано дозвіл на проведення проектно-пошукових робіт для будівництва Церкви Св. Миколая на вул. Дністровській поруч будинку № 26. Рішенням від 17.08.2006 р. № 283 надано дозвіл на будівництво церкви. Додаток на 4 аркушах”, – йдеться у відповіді на петицію, яку підписав в.о. директора Департаменту Олег Баран.

Як сказано на сайті Департаменту архітектури, на засіданні містобудівної ради 20 липня авторам проекту рекомендували:

– виконати схему генерального плану на оновленій топографо-геодезичній підоснові М 1:500 з нанесеними містобудівними обмеженнями та елементами благоустрою згідно містобудівного розрахунку;

– об’ємно-просторове вирішення споруд виконати як єдиний комплекс з прив’язкою до сформованого містобудівного середовища зі зменшенням граничної висоти церкви;

– внести зміни в транспортну схему (запропонувати під’їзди до будівельного майданчика з вул. Дністровської);

– надати демонстраційні матеріали: візуалізація, макет та ін. (просторове вирішення об’єкту у сформованому містобудівному середовищі);

– запропонувати альтернативне вирішення палевим фундаментам.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Івано-Франківську відбувся нічний півмарафон. ФОТО
Наступна : На Прикарпатті виготовляють ліжники, які лікують від радикуліту. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×