Міська рада зробила перший крок до узаконення комплексу “Парус”

Івано-Франківська міська рада затвердила детальний план території кварталу на вулиці Гетьмана Мазепи (в районі будинків № 138, 140а, поруч міського озера)  з одночасним розробленням детального плану території поруч міського озера для будівництва тенісних кортів.

Відповідне рішення підтримало 28 депутатів, передає Станіславське ТБ.

Нагадаємо, вперше це питання було підняте кілька днів тому під час засідання земельної комісії. Тоді стало відомо, що згадана земельна ділянка знаходиться під житловим комплексом “Парус” на березі міського озера. Це викликало дискусії, оскільки виходить, що майже добудована забудова все ще не має детального плану території.

 

Депутатська комісія міської ради з питань містобудування та земельних відносин, незважаючи на гострі суперечки, все ж вирішила відправити це питання на сьогоднішнє засідання сесії міськради. 

У свою чергу, перед розглядам питання голова тимчасової контрольної комісії щодо незаконної забудови міського озера Віталій Мерінов дорікнув меру, що розгляд цього питання розглядається як зрада зі сторони мера.

Руслан Марцінків у відповідь на закиди наголосив, що це питання не нове і по ньому відбувалися громадські слухання. Мовляв, якнайшвидше потрібно встановити тенісні корти, оскільки уже були спроби привласнення цих ділянок.

“Це питання не нове. Воно неодноразово розглядалося. Ще минулої каденції дали дозвіл на складання . На території цих кортів неодноразово була спроба захопити цю землю. Натомість, рішення щодо “Парусу” давали ще 2004 року”, – зазначив мер.

Перед розглядом питання міський голова знову повторив свою позицію. В результаті депутати підтримали рішення це обговорень.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : ДФС розраховує отримати найбільші суми податку на нерухомість в Івано-Франківській та Хмельницькій області
Наступна : “Ця річ є дуже корисною для самопрезентації”, – франківець створив віртуальний тур Прикарпатським університетом. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×