Міська рада прийняла рішення про реформування статуту “ЄРЦ”

Івано-Франківська міська рада прийняла скандальний проект рішення «Про внесення змін до статуту КП «Єдиний розрахунковий центр».

До слова, він передбачає, перш за все зміну імені підприємства, який уже з 1 січня носитиме назву КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія».

Як зауважив Михайло Смушак, директор ДКГ і ТЗ, це рішення передбачає зміну суті діяльності підприємства.

Однак у депутатів виникло кілька  питань до Михайло Смушака. Зокрема, представниця «Самопомічі» Ірина Кулинич запропонувала перенести питання  щодо зміни «ЄРЦ» на доопрацювання.

«Я не побачила у даному статуті жодних  обов’язків і жодної відповідальності», – додала Кулинич.

У свою чергу на захист підприємства став міський голова Руслан Марцінків, який зауважив, що «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія» займатиметься в основному утепленням будинків, заміною вікон, тощо.

Крім того, від мера пролунала пропозиція аби від кожної фракції були представники у наглядовій раді реформованого комунального підприємства.

Крім того, піднялось питань і щодо збільшення статутного капіталу.

Тут Смушак зауважив, що у статуті вже є 50 млн грн, а решта 25 млн додається із реформування підприємства. Мовляв, всі вони направленні на виконання програми модернізації житлового фонду.

В результаті 26 депутатів проголосували «за» , 10 утрималось.

Вже після голосування рада надала слово голові будинкових комітетів Ользі Бачинській, яка у зачитала заяву, у якій громада вимагає провести незалежний правовий висновок юриста щодо оновлення статуту «ЄРЦ».

«Ви подаєте нам цукерку загорнуту в золотий папірець. Ми вже колись проковтнули пігулку “ЄРЦ”. Ви поспішили проголосувати. Ви пожалієте. Треба було провести поіменне голосування. Нехай громада знає своїх «героїв», – додала Ольга Бачинська.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті знову передають штормове попередження
Наступна : В Івано-Франківську відкрили виставку ікон, які цінувалися у родині Степана Бандери

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×