Місія ОБСЄ зацікавилась реформою децентралізації та процесом демобілізації на Прикарпатті. ФОТО

Сьогодні голова облдержадміністрації Олег Гончарук поспілкувався із представниками Івано-Франківського відділення спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Джеймсом Хантом та Лєшеком Кочіком.

За словами гостей, метою їхнього візиту стало обговорення питань проведення реформи децентралізації влади та процесу демобілізації. Також представників місії цікавили питання розвитку економічного потенціалу Прикарпаття. Про це Станіславському ТБ повідомили у прес-службі Івано-Франківської ОДА.

Під час зустрічі Олег Гончарук розповів про процес об’єднання територіальних громад та фінансове забезпечення новоутворених ОТГ.

«Наразі на Івано-Франківщині вже функціонують три об’єднані територіальні громади, – зазначив Олег Гончарук. – Ще п’ять – на шляху до їх створення. Варто також зазначити, що при об’єднанні нових громад намагаємося враховувати ті проблемі аспекти, з якими стикалися вже існуючі ОТГ, та знайти раціональне рішення, щоб опісля отримати самодостатню та фінансово спроможну громаду».

Олег Гончарук також зауважив, що незабаром в обласній державній адміністрації буде призначено заступника голови з питань проведення реформи децентралізації влади.

Що ж до процесу демобілізації військовослужбовців, то, за словами голови ОДА, для підтримки бійців та систематизації проблем, які виникають у них, в області створений Центр допомоги учасникам АТО. Такі ж центри функціонують у кожному районі.

Окрім того, йшлося і про сприяння розвитку туристичної галузі, будівництво інфраструктурних об’єктів, які мають стратегічне значення для економічного розвитку Прикарпаття.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У масовому отруєнні дітей на Івано-Франківщині батьки звинувачують школу. ВІДЕО
Наступна : У Карпатах розцвіла “Долина нарцисів”. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×